SARNA / JELEŃ / DZIK 100%: PRZYSMAKI MEATSTUFF

Cena:
12,90 zł
Brutto

Naturalne gryzaki i przysmaki dla psa MeatStuff to zdrowe urozmaicenie i wzbogacenie psiej diety, doskonała nagroda dla czworonoga lub sposób aby zająć psa na dłuższą chwilę. Technologia produkcji sprawia, że gryzaki są aromatyczne i naturalnie smaczne oraz bogate w wartości odżywcze, a to wszystko bez użycia polepszaczy chemicznych, konserwantów czy gliceryny. Przysmaki pozyskiwane są wyłącznie z polskiego mięsa pozyskiwanego tylko z certyfikowanych ubojni.

(F) - folia

(DP) - doypack

WYBIERZ:
Ilość
Ups, zabrakło! :( Wybierz inny wariant lub zapisz się do powiadomienia o dostępności ♡

Skóra sarny to naturalny i aromatyczny gryzak z niewielką ilością tłuszczu. Jest to najdelikatniejszy produkt z grupy skór z dziczyzny, dlatego poradzą sobie z nią zarówno małe i średnie psy, jak i szczeniaki oraz seniorzy. Zajmie psa na dłuższą chwilę oraz wspomoże czyszczenie zębów.

Ucho sarny to naturalny i delikatny gryzak dla psa. Zawiera dużą ilość kolagenu który ma dobry wpływ na stawy, sierść i pazury psów. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu jest polecany dla psów ze skłonnością do nadwagi. Przysmaki z dziczyzny znakomicie nadają się dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Skóra jelenia to naturalny, twardy i aromatyczny gryzak. Ze wszystkich dostępnych skór jest obok skóry koziej najmniej tłusta i jak wszystkie gryzaki z dziczyzny wyjątkowo naturalna. Dzięki bardzo niskiej zawartości tłuszczu może być spożywana przez psy o wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz alergików. Twardy gryzak ze skóry jelenia zajmie Twojego psa na dłuższą chwilę.

Ucho jelenia z muszlą to dość duży gryzak, idealnie nadający do żucia, który zajmie psa na dłuższy czas. Dzięki dużej zawartości kolagenu pozytywnie wpłynie na zdrowy wygląd sierści oraz pazurów, a także na psie stawy. Jak wszystkie gryzaki z dzikich zwierząt wolno żyjących jest szczególnie polecany dla alergików.

Przysmaki treningowe z mięsa dziczyzny to wysokiej jakości przysmaki w formie półmiękkich kostek z mielonego mięsa mięśniowego sarny, jelenia i dzika. Technologia produkcji pozwala na uzyskanie niekruszących się przysmaków bez dodatku żadnych spoiw typu gliceryna.

Paski mięsne to naturalne, monoproteinowe przysmaki w wygodnej do podania psu formie, dającej się łatwo podzielić na mniejsze części. Nie zawierają żadnych konserwantów, barwników, ulepszaczy smakowych oraz glutenu.

Skład: Dziczyzna – 39% dzik (mięso, chrząstki kości) 60% (sarna, jeleń,dzika kaczka), 1% olej z łososia

Skład: Jeleń – mięso 59% i produkty mięsopochodne 40%(podroby,chrząstki,kości), 1% olej z łososia