ZWROT

Odstąpienia od umowy można dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktów. W tym celu zakupiony towar należy odesłać na adres naszej pracowni (GADASZU, 43-180 Orzesze, ul. Sawickiej 4) wraz z załączonym formularzem. Kompletny i czytelnie wypełniony formularz zwrotu jest niezbędny celem sprawnej realizacji procesu.

Dodatkowo, wszelkie zwroty prosimy uprzedzać wiadomością e-mail na adres sklep@gadaszu.pl celem zarejestrowania zgłoszenia i przygotowania magazynu na przyjęcie towaru.

Koszty transakcji zwracane są przelewem bankowym w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego przedmiotu.

Nie przyjmujemy paczek pobraniowych, nie odbieramy przesyłek z paczkomatów.

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie (zgodnie z cechą podaną przez klienta w karcie produktu, np. długość szyi pupila) nie podlegają zwrotowi.

Rozwinięcie powyższych zagadnień oraz podstawy prawne znajdują się w naszym regulaminie.


REKLAMACJE

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby produkty marki były starannie wykonane i wolne od wad. Niemniej w przypadku stwierdzenia defektu prosimy o kontakt. Wszelkie reklamacje zostaną uznane z tytułu rękojmi.

Zgłoszenie reklamacyjne należny kierować na nasz adres e-mail: sklep@gadaszu.pl, celem ustalenia najwygodniejszej formy realizacji procesu.

Uwaga!

Materiały wodoodporne, których używamy do obszywania naszych produktów przygotowane są w procesie zadruku sublimacyjnego, czyli termicznego transferu barwnika na tkaninę. Zachodzące w czasie sublimacji reakcje są nieodwracalne, dzięki czemu środek barwiący (atrament sublimacyjny) na stałe wiąże się tkaniną - to aktualnie najtrwalsza metoda druku tkanin.

Tak przygotowany materiał jest niewrażliwy na chemię gospodarczą, promienie słoneczne i samoczynną degradację innego typu. Oznacza to, że nie "spierze się", nie wyblaknie, a struktura wiązań nie osłabnie z biegiem upływającego czasu.

Jedyną możliwością uszkodzenia takiej tkaniny(czy też grafiki na niej widniejącej) to uszkodzenie mechanicze powłoki, czyli starcie, rozerwanie, przecięcie, itp.

W związku z powyższym wszelkie reklamacje mechanicznie uszkodzonej wierzchniej warstwy materiału zostaną odrzucone jako usterki powstałe na wskutek naturalnego lub niewłaściwego użytkowania produktu.

OKUCIA

Nasze okucia powleczono nierdzewną powłoką (niklem) i deszcz czy kąpiel w jeziorze im niestraszne, jednak słona woda skutecznie tę powłokę uszkadza - nawet krótki kontakt utoruje drogę dla rdzy. Polecamy unikać morskich kąpieli, a ewentualny kontakt ze słoną woda ograniczyć do minimum. Po takim kontakcie szelki należy przemyć słodką wodą, a najlepiej wyprać. Kontakt ze słoną wodą użytkownik przeprowadza na własne ryzyko, reklamacje zardzewiałych okuć zostaną odrzucone.