SZELKI - jak zmierzyć psa?
klik

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

HANDMADE

Zamówienia realizujemy od 5 do 20 dni roboczych.
Czas ten zależny jest od aktualnej ilości zamówień, od tego na jak wiele wiadomości musimy odpisać oraz tego jak trudne zamówienia napotkamy na swojej drodze. W związku z tym nie mamy możliwości obliczyć dokładnie kiedy jakie zamówienie zostanie wysłane.

PSIMARKET

Zazwyczaj produkty "gotowe" wysyłamy ekspresowo. Jeśli zamówienie złożysz wczesną porą (przed przyjazdem kuriera i z ogrobiną zapasu dla nas na pakowanie), to jest duża szansa, że paczkę nadamy tego samego dnia. W przypadku ewentualnych braków na magazynie/oczekiwania na nową dostawę czas ten może wydłużyć się do 5 dni robocych, jednak prawdopodobnie do tego czasu odezwiemy się i zaproponujemy szybsze rozwiązanie, jeśli takie będzie możliwe.

CZY DOMÓWIENIE JEST MOŻLIWE?
Tak! Złóż kolejne zamówienie, w opcji WYSYŁKA zaznacz "DOMÓWIENIE". Następnie napisz do nas i poinformuj nas o tym jakie zamówienia mamy połączyć - KONIECZNIE! Jeśli nie będziemy tego świadomi i nie wyłapiemy tego domówienia, to istnieje ryzyko, że pierwsze zamówienie zostanie nadane normalnie.

Czy jest możliwa wysyłka za granicę?
Oczywiście. Wysyłka kurierem to koszt 55zł.

Czy jest możliwy odbiór osobisty?
Niestety nie.

Dlaczego widzę rysunek, a nie zdjęcie danego produktu?
Niestety nie mam fizycznej możliwości uszyć, sfotografować i wrzucić na stronę wszystkich produktów od razu, gdyż jest ich ogrom. Rysunki umożliwiają zamówienie każdej rzeczy w każdym wzorze. Na bieżąco zdjęcia będą uzupełniane!