KONINA 100%: PRZYSMAKI MEATSTUFF

Cena:
8,90 zł
Brutto

Naturalne gryzaki i przysmaki dla psa MeatStuff to zdrowe urozmaicenie i wzbogacenie psiej diety, doskonała nagroda dla czworonoga lub sposób aby zająć psa na dłuższą chwilę. Technologia produkcji sprawia, że gryzaki są aromatyczne i naturalnie smaczne oraz bogate w wartości odżywcze, a to wszystko bez użycia polepszaczy chemicznych, konserwantów czy gliceryny. Przysmaki pozyskiwane są wyłącznie z polskiego mięsa pozyskiwanego tylko z certyfikowanych ubojni.

(F) - folia

(DP) - doypack

WYBIERZ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Nosek koński to średniej wielkości, dość twardy gryzak, doskonały do żucia i memłania. Jak wszystkie produkty z koniny jest zalecany szczególnie dla psów z alergiami, stanowi doskonałą alternatywę dla psów uczulonych na wołowinę. Poradzenie sobie z noskiem końskim wymaga od psa dłuższej chwili zaangażowania.

Skóra końska to twardy gryzak, doskonały do żucia z rzadko uczulającej koniny. Dzięki bardzo niskiej zawartości tłuszczu może być spożywany przez psy o wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz alergików. Jego struktura wspomaga oczyszczanie zębów oraz zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia.

Aorta końska to naturalny, chrupiący i aromatyczny gryzak dla wszystkich psów pozyskany z końskiej tętnicy głównej. Wyglądem przypomina tchawicę wołową. Po nasiąknięciu staje sie idealnym gryzakiem do żucia. Nadaje sie do faszerowania.

Przysmaki treningowe z koniny to wysokiej jakości przysmak w formie półmiękkich kostek z mielonego mięsa konia. Technologia produkcji pozwala na uzyskanie niekruszących się przysmaków bez dodatku żadnych spoiw typu gliceryna. Przysmak występuje pod postacią dużych kostek - idealnych dla średnich i dużych psów.

Tchawica końska to chrzęstny gryzak, o dużych rozmiarach i mniej intensywnym zapachu. Jak wszystkie mięsa i podroby z koniny jest szczególnie polecany dla psich alergików, uczulonych na popularne i uwielbiane przez psy tchawice wołowe. Jego struktura wspomaga czyszczenie zębów.

Płuca końskie to aromatyczne i bardzo smakowite przekąski dla twojego psa. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu szczególnie polecane są dla psów z wrażliwym układem pokarmowym, z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi. Ze względu na kruchość i łatwość gryzienia, idealnie sprawdzi się również dla starszych psów.

Paski mięsne to naturalne, monoproteinowe przysmaki w wygodnej do podania psu formie, dającej się łatwo podzielić na mniejsze części. Nie zawierają żadnych konserwantów, barwników, ulepszaczy smakowych oraz glutenu. Paski z koniny składają się w 59% z mięsa i reszta to podroby i kości, niezbędne do uformowania pasków bez użycia chemii. Dodatkowo zostały wzbogacone olejem z łososia, dla uzyskania jeszcze większych walorów zdrowotnych i smakowych.

Skład: Konina – mięso 59% i produkty mięsopochodne 40% (podroby,chrząstki,kości), 1% olej z łososia