WIEPRZOWINA 100%: PRZYSMAKI MEATSTUFF

Cena:
8,90 zł
Brutto

Naturalne gryzaki i przysmaki dla psa MeatStuff to zdrowe urozmaicenie i wzbogacenie psiej diety, doskonała nagroda dla czworonoga lub sposób aby zająć psa na dłuższą chwilę. Technologia produkcji sprawia, że gryzaki są aromatyczne i naturalnie smaczne oraz bogate w wartości odżywcze, a to wszystko bez użycia polepszaczy chemicznych, konserwantów czy gliceryny. Przysmaki pozyskiwane są wyłącznie z polskiego mięsa pozyskiwanego tylko z certyfikowanych ubojni.

(F) - folia

(DP) - doypack

WYBIERZ:
Ilość
Ups, zabrakło! :( Wybierz inny wariant lub zapisz się do powiadomienia o dostępności ♡

Chipsy z polędwicy wieprzowej to luksusowy przysmak dla Twojego psa w formie cienkich plasterków przypominających chipsy. Ich skład to 100% polędwicy wieprzowej bez dodatku konserwantów czy gliceryny.Wysokogatunkowe mięsa wieprzowe mają niską zawartość tłuszczu, a także są źródłem wielu witamin. Mięso wieprzowe jest szczególnie bogate w tiaminę (witaminę B1) i ryboflawinę (witaminę B2). Tłuszcz wieprzowy jest doskonałym źródłem ważnej rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy D, którą trudno uzyskać ze źródeł żywności.

Ucho wieprzowe to najprawdopodobniej najbardziej znany i lubiany naturalny gryzak dla psów. Jest to najmniej przetworzony gryzak ze wszystkich uszu dostępnych w naszej ofercie dzięki temu, że nie jest poddawany odwłaszaniu, jedynie myciu i suszeniu. Jak większość gryzaków z wieprzowiny jest bardzo lubiany przez psy i zapewni dużo przyjemności z żucia. Uszy wieprzowe są lekkostrawne dlatego polecane są dla psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz szczeniaków. Chrząstka uszu zawiera kolagen, który pozytywnie wpływa na stawy, sierść oraz pazury.

Ogonek wieprzowy  to bogaty w kolagen gryzak o mniej intensywnym zapachu, lubiany przez wszystkie psy. Doskonale nadają się do czyszczenia zębów

Płuca to niskotłuszczowy, lekki gryzak idealnie nadaje się na przekąskę dla psów mających skłonności do nadwagi, a także dla starszych psów ze względu dużą kruchość i łatwość gryzienia. W formie kostki 1,5×1,5 cm. Nadaje się dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, szczególnie polecany psom wrażliwym.

Żołądek wieprzowy to naturalny i chrupiący gryzak dla psa, dający się podzielić na mniejsze kawałki. Jak wszystkie przysmaki z żołądków stanowi bogactwo naturalnych probiotyków wspomagających procesy trawienne.