KRÓLIK 100%: PRZYSMAKI MEATSTUFF

Cena:
7,90 zł
Brutto

Naturalne gryzaki i przysmaki dla psa MeatStuff to zdrowe urozmaicenie i wzbogacenie psiej diety, doskonała nagroda dla czworonoga lub sposób aby zająć psa na dłuższą chwilę. Technologia produkcji sprawia, że gryzaki są aromatyczne i naturalnie smaczne oraz bogate w wartości odżywcze, a to wszystko bez użycia polepszaczy chemicznych, konserwantów czy gliceryny. Przysmaki pozyskiwane są wyłącznie z polskiego mięsa pozyskiwanego tylko z certyfikowanych ubojni.

(F) - folia

(DP) - doypack

WYBIERZ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Ucho królicze to odżywczy, lekkostrawny gryzak o delikatnej strukturze, dzięki czemu Idealnie nadaje dla psów ze skłonnościami do alergii oraz z wrażliwym układem pokarmem. Zawiera dużo białka oraz mikrolelementów, dzięki czemu będzie dobrym uzupełnieniem diety psa. Ucho królicze bardzo dobrze nadaje się dla szczeniaków w okresie wyrastania zębów.

Łapki królicze to idealny gryzak dla psów wrażliwych ze skłonnością do nietolerancji i alergii. Mają bardzo niską zawartość tłuszczu. Doskonale nadają się do czyszczenia zębów.

Skóra królika to naturalny, twardy i stosunkowo tłusty gryzak. Jest dość krucha, przez co poradzą sobie z nią równiez psy małych i średnich ras, a także szczeniaki i starsze psy.

Przysmaki treningowe z królika to wysokiej jakości przysmak w formie półmiękkich kostek z mielonego mięsa królczego. Technologia produkcji pozwala na uzyskanie niekruszących się przysmaków bez dodatku żadnych spoiw typu gliceryna. Forma wygodnej kostki sprawi, że będziesz mógł nagrodzić swojego psa wyjątkowo zdrowym i odżywczym przysmakiem. Dają się łatwo dzielić na mniejsze kawałki.

Skład: Królik – 100% mięso i mięsopochodne (mięso, podroby, chrząstki, kości)

Paski mięsne to naturalne, monoproteinowe przysmaki w wygodnej do podania psu formie, dającej się łatwo podzielić na mniejsze części. Nie zawierają żadnych konserwantów, barwników, ulepszaczy smakowych oraz glutenu. Paski z królika składają się w 49% z mięsa, reszta to podroby i kości, niezbędne do uformowania pasków bez użycia chemii. Dodatkowo zostały wzbogacone olejem z łososia, dla uzyskania jeszcze większych walorów zdrowotnych i smakowych.

Skład: Królik – mięso 49% i produkty mięsopochodne 50% (podroby,chrząstki,kości), 1% olej z łososia