PSIA RADOŚĆ: ŚWIECZKA GADASZU 180ML

Cena:
59,00 zł
Brutto

PSIA RADOŚĆ czyli zapach skoszonej trawy to zapach naturalny i przyjemny. Na pewno doskonale wiecie co czujecie, gdy pod blokiem koszą trawę lub sąsiad spaceruje z kosiarką - ten zapach to właśnie (z pominięciem hałasu) to!

Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Świeczka sojowa 180ml została wykonana w słoiczku, który zarówno na sobie jak i na nakrętce ma naklejkę tematyczną. Do świeczki dołączona została instrukcja oraz zapałki - również zachowane w klimacie "Psiej radości". Całość zapakowana jest w piękny, eko pojemnik. Idealna opcja na prezent - całość naprawdę robi wrażenie! :)

Skład: wosk sojowy (biodegradowalny, nietoksyczny, naturalny, produkowany w 100% z soi wolnej od GMO (Certyfikat non-GMO), olejki zapachowe przeznaczone do produkcji świec (świeczka ma odpowiednio obliczone stężenie olejku, aby była bezpieczna), knot drewniany, dekoracje.

Przed rozpoczęciem palenie świecy należy wyjąć dekoracje, aby uniknąć ich podpalenia. By zgasić świecę nie należy jej zdmuchiwać, lecz odciąć jej dostęp do powietrza. Całkowity czas palenia całej świecy wynosi ok. 40 godzin. Nie zostawiaj palącej się świecy bez nadzoru! Nie ustawiaj świecy w bliskim sąsiedztwie materiałów łatwopalnych. Zapaloną świecę ustaw poza zasięgiem małych dzieci i zwierząt. Nie ustawiaj świecy w przeciągu. Nie chodź z zapaloną świecą w dłoniach. Świeca powinna być stawiana na odpornych na działanie ognia i wosku podstawkach. Świec nie powinno palić się do końca.