BIO ALGA: 250G / 1000G HOLISTA

Cena:
31,90 zł
Brutto

Najwyższej jakości wodorosty (Ascophyllum nodosum) z Europejskim certyfikatem ekologicznym oraz Norweskim certyfikatem Debio. Naturalne, bezpieczne źródło łatwo przyswajalnego jodu, witamin, aminokwasów i składników mineralnych stanowi doskonałą alternatywę dla syntetycznych witamin.

Suplementacja w postaci wysokiej jakości, ekologicznych alg morskich wspomaga pracę tarczycy przez co pozwala układowi hormonalnemu i odpornościowemu na prawidłowe funkcjonowanie. Wodorosty wspierają doskonałą kondycję skóry i sierści, układu trawienia, a nawet poprawiają wskaźniki poczęcia. Szereg cennych dla zdrowia zwierząt składników odżywczych sprawia, że algi są najczęściej rekomendowanym dodatkiem do diety polecanym przez holistycznych weterynarzy.

WYBIERZ ROZMIAR:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Wszyscy dostawcy produktów ekologicznych w Norwegii są certyfikowani przez Debio. Certyfikat ten świadczy o tym, że gospodarstwa rybne, przedsiębiorstwa przetwórcze i importerzy przestrzegają przepisów dotyczących produkcji ekologicznej i spełniają wymagania dotyczące sprzedaży produktów ekologicznych.

Skład: 100% Alga morska Ascophyllum nodosum

Skład analityczny: Popiół surowy: 18,7%/100g, Białko: 7%/100g, Tłuszcze: 2,8%/100g

Sposób podania: odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  0,25g na 5 kg m.c. Koty i psy poniżej 5 kg m.c.: 0,2g.