POPRAWA SIERŚCI I SKÓRY: POKUSA 300G

Cena:
52,90 zł
Brutto

DiamondCoat SnowWhite & MixColor: poprawia kondycję skóry oraz sierści, polecany w okresie wymiany okrywy włosowej, dla psów o włosie białym i mieszanym z białym. DiamondCoat DeepColor & SuperShine: poprawa koloru i kondycji sierści, polecany dla psów czarnych, ciemnych, brązowych, merle, produkt stymuluje wydzielanie pigmentu, dzięki czemu wydobywa naturalną głębię koloru włosa.

WYBIERZ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

DiamondCoat SnowWhite & MixColor - poprawa koloru i kondycji sierści psów białych i o jasnym włosie. Preparat 100% naturalny!

Preparat wpływający korzystnie na poprawę kondycji sierści i skóry. Zalecany w okresie wymiany włosowej, przy problemach z włosem szorstkim, matowym, pozbawionym połysku oraz przy nadmiernej jego utracie. Składniki aktywne preparatu pobudzają funkcje budujące i regenerujące skórę, tkankę łączną oraz macierz włosa. Dzięki temu sierść nabiera połysku, miękkości i witalności.

Dedykowany psom o sierści: białej, biszkoptowej, płowej, marmurkowej, pręgowanej, łaciatej oraz mieszanej z białym włosem skłonnym do zażółceń. Produkt wpływa na redukcję zacieków w okolicach oczu.

Suplement polecany przy: uzupełnieniu diety psów cierpiących na nadmierne wypadanie sierści, braku połysku sierści, wzmożonym swędzeniu, zgrubieniu naskórka, utracie elastyczności czy złuszczaniu się naskórka, szczególnie polecany psom, których jasna sierść ulega zżółceniu.

Zalecane stosowanie suplementu: profilaktycznie w czasie linienia przez okres 30-60 dni w ramach zapewnienia pokazowej kondycji okrywy włosowej psów po ukończeniu 6. miesiąca życia,lub doraźnie w przypadku złej kondycji okrywy włosowej i skóry przez okres do 90 dni; po ich upływie należy zrobić 30 dni przerwy i powrócić do podawania w razie potrzeby.

DiamondCoat DeepColor & SuperShine - poprawa koloru i kondycji sierści psów czarnych, ciemnych, brązowych, merle. Preparat 100% naturalny!

Specjalistyczny preparat dietetyczny wspomagający poprawę kondycji sierści i skóry. Zalecany w okresie wymiany włosowej, przy problemach z włosem szorstkim, matowym, niedostatecznie wybarwionym, pozbawionym połysku oraz przy nadmiernej jego utracie. Składniki aktywne preparatu pobudzają funkcje budujące i regenerujące skórę, tkankę łączną oraz macierz włosa. Regulują metabolizm skóry, w której tkwią włosy, dzięki czemu wywierają korzystny wpływ na stan ich korzeni przyspieszając tempo wzrostu. Nadają sierści połysku, miękkości i witalności. Istotnym mechanizmem działania jest efektywność w podkreśleniu głębi koloru włosa oraz ciemnych partii skóry.

Suplement dedykowany psom o sierści czarnej, podpalanej, czekoladowej, szarej, błękitnej, rudej, aprikot, marmurkowej, intensywnie uwidacznia głębie koloru pigmentu włosa.

Zastosowanie suplementu dla psów: jako uzupełnienie diety psów cierpiących na nadmierne wypadanie sierści, braku połysku i głębokiego kolorytu sierści, wzmożone swędzenie, zgrubienie naskórka, utratę elastyczności czy złuszczanie się naskórka, alergikom w ramach profilaktyki zapewnienia pokazowej kondycji okrywy włosowej.

Zalecany do stosowania: profilaktycznie w czasie linienia przez okres 30-60 dni w ramach zapewnienia pokazowej kondycji okrywy włosowej psów po ukończeniu 6 miesiąca życia lub doraźnie w przypadku złej kondycji okrywy włosowej i skóry przez okres do 90 dni; po ich upływie należy zrobić 30 dni przerwy i powrócić do podawania w razie potrzeby.