PATYCZKI DO CZYSZCZENIA USZU U PSÓW

Cena:
7,50 zł
Brutto

Patyczek z wacikiem do pielęgnacji uszu u psów. Ma dużą powierzchnię, wchłania 12 razy więcej od patyczków do uszu dla ludzi, bezpieczny w użytkowaniu: umożliwia czyszczenie ucha bez ryzyka dla błony bębenkowej. Opracowany i sprawdzony przez lekarzy weterynarii. Aktualnie najskuteczniejsze rozwiązanie w przypadku profilaktyki i leczenia psiego ucha. Średnica i kształt wacika BambooStick® sprawiają, że prawie niemożliwe jest wsunięcie go do części poziomej przewodu słuchowego, znajdującej się w pobliżu błony bębenkowej. U dużych psów odcinek ten jest zwężony, tak więc nawet przypadkowy kontakt z błoną bębenkową, w przypadku psa, który jest przytomny, jest w zasadzie niemożliwy.

WYBIERZ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

BambooStick® umożliwia szybkie, łatwe i bezbolesne czyszczenie ucha. BambooStick® jest gotowy do użycia : bez straty czasu na przygotowania, sprzątanie (żadnego mycia narzędzi). Opracowany zgodnie z zasadami ergonomii. Bambusowym patyczkiem Bamboo Stick® przyjemnie się manipuluje, ma on odpowiednią sztywność i nie jest łamliwy. Elastyczny i miękki wacik BambooStick® nie podrażnia skóry ani śluzówki przewodu słuchowego.

Sposób użycia:

Przytrzymaj głowę psa (albo lepiej poprosić o jej przytrzymanie : jedna ręka w okolicy karku, druga w okolicy pyska, przyciągnąć ją ku sobie w celu lepszego unieruchomienia). Wlej płyn czyszczący (kilka ml) do przewodu słuchowego. Pomasuj nasadę ucha przez ok. minutę (do dźwięku płynu w przewodzie słuchowym). Jeśli miejsce zabiegu jest odpowiednie, pozwolić psu wstrząsnąć głową. Użyj BambooStick w celu wysuszenia pozostającego w uchu płynu oraz usunięcia brudu i wydzieliny przyklejonych do małżowiny usznej i wejścia do przewodu słuchowego.