Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

PLUTOS DLA JUNIORA LUB SENIORA - M

Cena:
13,90 zł
Brutto

Stworzony specjalnie dla psich seniorów / juniorów. Łatwy, BEZPIECZNY i bardzo ZDROWY, w 100% NATURALNY, stworzony ze składników o wysokiej jakości, bez barwników i konserwantów. Bogaty w wysokiej jakości białko (+55%), niezbędne aminokwasy, omega3 i astaksantynę (silny naturalny przeciwutleniacz). Bardzo dobry dla rozwoju mięśni i serca.

ZALETY: działa antystresowo i podczas gryzienia oczyszcza zęby. Świetnie ćwiczy koncentrację, smakowity, stworzony z kazeiny, która dobroczynnie wpływa na stan uzębienia (pomaga oczyszczać zęby, eliminuje bakterie będące przyczyną nieświeżego oddechu, wzmacnia i chroni szkliwo zębów). Kazeina jest białkiem które trawi się wolno (ale w wysokim stopniu), dzięki temu sprzyja utracie tkanki tłuszczowej, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie uczucie sytości. Ma niską zawartość tłuszczu, nie plami.

WYBIERZ SMAK:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

PLUTOS SENIOR: Kazeina, jabłko, kryl, tłuszcz i minerały (w tym wapń)

NATURALNE DODATKI DIETETYCZNE: Naturalny emulgator, aromat i przeciwutleniacze.

PLUTOS JUNIOR: Kazeina, jabłko, kryl, tłuszcz i minerały (w tym wapń)

NATURALNE DODATKI DIETETYCZNE: Naturalny emulgator, aromat i przeciwutleniacze.

PLUTOS to rodzaj uzupełniającej karmy dla psów - przysmak, który należy podawać jako nagrodę, należy pamiętać, że gryzak nie może stanowić substytutu pełnowartościowego posiłku. Zawsze upewnij się, że Twój pies ma dostęp do świeżej i czystej wody.