Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

PATYK Z DRZEWA OLIWNEGO - ROZMIARY

Cena:
44,90 zł
Brutto

Patyk z drzewa oliwnego to w 100% naturalny gryzak. To świetna propozycja zarówno dla małych, jak i dużych psów, które uwielbiają gryźć patyki! Gałęzie drewna oliwnego są starannie suszone, czyszczone, przycinane do odpowiednich rozmiarów i szlifowane. Stają się dzięki temu bezpieczną zabawką dla naszych psyjaciół. Co więcej, każdy patyk został nasączony prawdziwą, włoską oliwą z oliwek!

WYBIERZ ROZMIAR:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Zastanawiasz się w czym taki patyk z drzewa oliwnego będzie lepszy od zwykłego znalezionego w lesie czy parku? W przypadku patyków z naszych lasów, zwłaszcza wysuszonych, zawsze istnieje ryzyko, że pękną i drzazgi poranią psi pyszczek. Za to w trakcie dłuższej zabawy i gryzienia patyk oliwny staje się  z zewnątrz miękki, co pozwala psom odrywać od niego miękkie, zewnętrzne włókna. Są one dla psa całkowicie bezpieczne i mogą być nawet przez psa zjedzone – nie powinny mu zaszkodzić. Warto też wspomnieć, że patyki oliwne nie wydzielają żywicy, która mogłaby zaszkodzić Twojemu psu.

Korzyści z używania patyków oliwnych?

Przede wszystkim jest to świetna i bezpieczna zabawa dla każdego psa, który lubi drewniane “zabawki”. Może to być po prostu patyk z lasu, a może noga od krzesła. Drewniany gryzak pomoże odwrócić uwagę Twojego psa od rzeczy, których nie chcesz, żeby gryzł. Dzięki wspomnianym wcześniej miękkim włóknom, które pies powoli odrywa od gryzaka,  patyk z drzewa oliwnego pomaga w czyszczeniu psich zębów! To trochę tak jak naturalna nić dentystyczna dla psów. Ale już sama czynność gryzienia redukuje osad nazębny.

Dodatkowo nasze patyki oliwne nasączono oryginalną, włoską oliwą z oliwek. Będzie się ona powoli uwalniać się w trakcie gryzienia. Niewielkie jej ilości mogą mieć dla psa pozytywne korzyści zdrowotne. Dostarcza witaminy E, która dobrze wpływa na kondycję skóry i sierści. A także pomaga także zmniejszać stany zapalne! Poza oliwą nic więcej nie dodano do naszych patyków z drzewa oliwnego. Nie są one w żaden sposób konserwowane, barwione czy aromatyzowane. Jedyny zapach jaki wyczujecie, to przyjemny aromat oliwy z oliwek.

Patyk z drzewa oliwnego nie zostawia zbędnego bałaganu w trakcie zabawy! W dotyku czuć delikatnie, że nasączono go oliwą z oliwek. Jednak nie jest on bardzo tłusty. Nie lepi się i nie powinien zostawić plam na podłodze. Nadaje się do zabawy w domu, możecie zabrać go ze sobą na spacer i w odwiedziny do znajomych.

Patyk z drzewa oliwnego – jaki wybrać rozmiar?

S 60-99G <10kg

M 100-220G 10-20kg

L 221-450G <20kg