Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

MILORD: NATURALNE GRYZAKI - RÓŻNE

Cena:
10,90 zł
Brutto

Te produkty można opisać dwoma słowami: ŚWIETNA JAKOŚĆ!

Produkowane w Polsce pod nadzorem inspekcji weterynaryjnej - MILORD WNI 24168301. Przysmaki suszone są ciepłym powietrzem w niskich temperaturach. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez konieczności użycia środków chemicznych i konserwujących. Gryzaki nie zawierają gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu, wypełniaczy.

WYBIERZ RODZAJ:
WIELKOŚĆ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Ślinianki wołowe to gryzak dla każdej wielkości psa. Szczeniaki swoją przygodę z nimi mogą zaczynać w okolicy 5-6 miesiąca ze względu na miejscami ostre wypustki, które ślinianki posiadają. Są one całkowicie bezpieczne, ponieważ strukturą przypominają suszone mięso mięśniowe, oczywiście są twardsze, a każda ich część pod wpływem śliny staje się bardzo plastyczna. Ma podobny czas trawienia do mięsa mięśniowego w płatach, a posiadanie takich fragmentów, jak wspomniane wcześniej wypustki sprawia, że ślinianki świetnie ścierają kamień. Decydując się na ślinianki należy wiedzieć, że jest to przysmak z tych bardziej "aromatycznych".

Ścięgna wołowe to jedne z najtwardszych i najwytrzymalszych gryzaków dla psów, ich zaletą jest dość neutralny zapach. Doskonale zaspokajają potrzebę gryzienia i przy okazji wyciszają energiczne psiaki. Twarde gryzaki świetnie czyszczą kamień nazębny, poprawiając przy tym jakość zapachu w pysku.

Ścięgna wołowe Achillesa to jedne z najtwardszych i najwytrzymalszych gryzaków dla psów, ich zaletą jest dość neutralny zapach. Ścięgna Achillesa są zdecydowanie twardsze od karkowych, twardością dorównują penisom wołowym, jednak ich format jest zdecydowanie krótszy. Doskonale zaspokajają potrzebę gryzienia i przy okazji wyciszają energiczne psiaki.

Jądra wołowe to produkt o silnym i wyrazistym aromacie. Idealnie wysuszone jądra wołowe to naturalne gryzaki, uwielbiane przez wszystkie psy. Zawierają witaminy A, E i D3, które wzmacniają kości i przyspieszają metabolizm.

Przełyk wołowy jest świetnym gryzakiem dla każdej wielkości psa. Jest całkowicie bezpieczny, ponieważ strukturą przypomina suszone mięso mięśniowe, będąc jednak przy tym znacznie twardszy. Ma podobny czas trawienia do mięsa mięśniowego w płatach, a jego włóknista struktura pozwala na bardzo skuteczne ścieranie kamienia. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku ślinianki wołowej.

Tchawice wołowe podobnie do krtani wołowych charakteryzują się wysoką zawartością naturalnego kolagenu. Idealny gryzak dla dużych psów oraz dla psów z problemami stawowymi, z dysplazją i innymi chorobami stawów.

Suszone kacze szyjki dobrze sprawdzają się jako gryzak dla małych i średnich ras. Są świetną alternatywą do dużych tchawic. Pyszne i chrupiące. Działają jak naturalny suplement, wspomagający aparat ruchowy, ponieważ są zbudowane z chrząstki - naturalnego źródła kolagenu.

Krtań wołowa, podobnie do tchawic charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnego kolagenu. Idealny gryzak dla dużych psów oraz dla psów z problemami stawowymi, z dysplazją i innymi chorobami stawów.

Penis wołowy to jeden z najtwardszych i najwytrzymalszych gryzaków dla psów, dodatkowo jest bardzo aromatyczny. Doskonale zaspokaja potrzebę gryzienia i przy okazji uspokaja najbardziej energiczne psiaki. Twarde gryzaki świetnie czyszczą kamień nazębny, poprawiając przy tym jakość zapachu w pysku.

Suszone uszy królicze to rewelacyjne gryzaki dla psów każdej wielkości. Nie należą do najtwardszych gryzaków, ale są sprężyste i ciągnące dzięki czemu małej i średniej wielkości psy powinny mieć z nimi chwilę zabawy.