Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

  • Nowy

PŁUCA KRÓLICZE / JAGNIĘCE - MILORD

Cena:
15,90 zł
Brutto
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

Płuca królicze bardzo dobrze sprawdzają się jako nagroda dla małych psów, a także jako smakołyk treningowy dla dużych i średnich czworonogów. W odróżnieniu od tych wołowych i jagnięcych, płuca królicze są bardzo kruche i dość miękkie. Wskazane dla alergików pokarmowych! Produkowane z mięsa pochodzącego z polskiej ubojni. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez użycia środków chemicznych i konserwujących

Płuca jagnięce bardzo dobrze sprawdzają się jako gryzak dla małych psów, a także jako smakołyk treningowy i nagroda dla dużych i średnich czworonogów. Z zewnątrz są one twarde, natomiast w środku przypominają strukturą grubą piankę. Produkowane z polskiej jagnięciny prosto z Podkarpacia. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez użycia środków chemicznych i konserwujących.

WYBIERZ RODZAJ:
WIELKOŚĆ:
Ilość

Mięso poddawane jest specjalnemu procesowi suszenia, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Wyprodukowano z całych kawałków mięsa, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, bez wzmacniaczy smaku i zapachu. Produkcja odbywa się pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej i spełnia wymogi HACCP.