Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

SUPER SKŁAD - KOŚCI DO GRYZIENIA

Cena:
13,90 zł
Brutto

KOŚCI DO GRYZIENIA Z SUPER SKŁADEM!

Kości PAWERCE to naturalne i smaczne przekąski między posiłkami, które dają zajęcie i wiele radości podczas żucia. Dodatkowo skóra wołowa w trakcie gryzienia oczyszcza zęby z kamienia nazębnego i resztek jedzenia, dzięki czemu zapewnia codzienne dbanie o higienę jamy ustnej psa. Naturalne składniki zawarte w gryzakach są źródłem cennych substancji odżywczych, których Twój pies potrzebuje do zdrowego funkcjonowania.

Mamy do wyboru 3 rodzaje kości w różnych rozmiarach:

- KOŚCI SUPPORT - mała rasa (140g, 4szt), średnia rasa (110g, 2szt), duża rasa (105g),

- KOŚCI DENTAL - średnia rasa (110g, 2szt), duża rasa (105g),

- KOŚCI SALMON - średnia rasa (110g, 2szt), duża rasa (105g).

W przypadku kości dla MAŁYCH RAS w opakowaniu znajdują się 4 sztuki, w opakowaniu dla średnich ras 2 sztuki, a dla dużych 1 sztuka. Podane gramy dotyczą całego opakowania.

WYBIERZ RODZAJ:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

KOŚĆ SUPPORT - przyjemność gryzienia na dłużej

Czy szukasz bezpiecznych gryzaków dla swojego psa, które oczyszczą jego zęby, dostarczą zdrowych składników i dadzą mu zajęcie na dłużej?

Jeśli tak, to linia gryzaków SUPPORT jest dla niego idealna. Nadziewane kości z tej linii zawierają smaczne penisy i żwacze wołowe oraz korzystnie wpływające na jego organizm siemię lniane, żurawinę, żeń-szeń i rokitnik. Dzięki specjalnej dobranej kompozycji otrzyma wsparcie w postaci cennych dla zdrowia witamin A, C, E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.

Skład: 92% skóra wołowa, 3% żwacz wołowy, 3% penis wołowy, siemię lniane, żurawina, rokitnik, żeń-szeń

Analiza odżywcza: Białko surowe: 83,75%, oleje i tłuszcze surowe: 3,58%, włókno surowe: 0,5%, popiół surowy: 0,85%

KOŚĆ DENTAL - przyjemność gryzienia na dłużej

Czy dbanie o zdrowie jamy ustnej Twojego psa jest Ciebie istotne? Czy Twój pies ma skłonność do odkładania się kamienia nazębnego? Chcesz zająć swojego psa na dłużej?

Jeśli tak, to linia DENTAL jest dla niego odpowiednia. Badania pokazują, że podawanie kości ze skóry wołowej, jako dodatek do codziennej diety, w porównaniu do innych gryzaków, daje najlepsze efekty w zapobieganiu chorób jamy ustnej. Kompleks enzymu i minerałów zawartych w kości chroni zęby psa przed nadmiernym osadzaniem się kamienia nazębnego i dba o jego zdrowy uśmiech na co dzień. Pietruszka i chlorofil (naturalny barwnik) – odświeża oddech.

Skład: 92% skóra wołowa, 2,5% żwacz wołowy, 2,5% penis wołowy, 1% minerały (fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, węglan wapia z muszli ostryg, tlenek magnezu), pietruszka, chlorofil, lizozym

Analiza odżywcza: Białko ogólne: 75,77%, oleje i tłuszcze surowe: 2,47%, włókno surowe: 1,0%, popiół surowy: 3,42%, fosfor: 23,7 mg/100 g, wapń: 23 mg/100 g

KOŚĆ SALMON - najkrótszy czas gryzienia, wysoka smakowitość

Czy Twój pies chętnie je ryby? Czy chciałbyś, aby jego dieta była bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6?

Jeśli tak, to linia kości SALMON jest dla niego dobrym wyborem. Te gryzaki zawierają aż 20% mięsa oraz skóry z łososia, które są naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. W połączeniu ze szpinakiem, dostarczają organizmowi cennych dla zdrowia przeciwutleniaczy, potasu, żelaza i kwasu foliowego. Ponadto żucia gryzaków oczyszcza zęby z kamienia nazębnego i resztek jedzenia, niczym naturalna szczoteczka do zębów.

Skład: 82% skóra wołowa, 15% mięso łososia, 3% szpinak, skóra łososia

Analiza odżywcza: Białko ogólne: 80,39%, tłuszcze i oleje surowe: 9,86%, włókno surowe: 0,5%, popiół surowy: 1,33%, kwasy tłuszczowe Omega-3: 12,8%, kwasy tłuszczowe Omega-6: 12,0%

PAMIĘTAJ! Wszelkiego typu gryzaki zawsze powinny być podawane pod kontrolą. Większość psów ładnie gryzie podane im przysmaki do samego końca, jeśli natomiast Twój pies ma tendencję do połykania końcówek to koniecznie zabierz mu gryzak wcześniej - uniemożliwiając to.