Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

GRYZAK Z POROŻA JELENIA - ZESTAW Z WORECZKIEM

Cena:
59,90 zł
Brutto

W 100% naturalne gryzaki, pochodzące z naturalnego zrzutu poroża (jelenie raz w roku gubią poroże). Całkowicie pozbawione brzydkiego zapachu, niesamowicie smaczne (ze względu na zawarty w nich szpik), niemalże beztłuszczowe. Nie pękają i nie odpryskują, nie brudzą. Zawierają ważne minerały i witaminy, nie powodują ryzyka zadławień, bez barwników i konserwantów.

Gryzaki z poroża są wyjątkowo smaczne, ze względu na gąbczasty, suchy szpik, który psy uwielbiają lizać i obgryzać. Ze względu na swoją porowatą strukturę, poroża są bardzo wytrzymałe i zamiast pękać, ścierają się. Pies obgryza je od końców, starając się dobrać do środka gdzie znajduje się szpik. Stopniowo gryzak zmniejsza swoją objętość, a pies otrzymuje wiele cennych witamin i minerałów.

BAWEŁNIANY WORECZEK DO PRZECHOWYWANIA POROŻA GRATIS!

DLA:
Ilość
Wysyłka od 1 do 5 dni roboczych

ROGY QUARTER (100g - 2x połówka)

Gryzaki z którymi poradzą sobie nawet najmniejsze psy. ROGY jako jedyni na świecie oferują wycięty z najbardziej gąbczastej części poroża fragment z odsłoniętym szpikiem. Dzięki temu pies może korzystać ze wszystkich dobrodziejstw ROGY mimo swojego malutkiego pyszczka.

ZESTAW ZAWIERA 2 SZTUKI!

ROGY SPLIT (150g - połówka)

Idealny dla psów ras średnich. Ułatwiony dostęp do szpiku, jednak z zachowaniem trwałości i radości jaką daje wielodniowa/tygodniowa zabawa z porożem. Dodatkowo kształt gryzaka wpłynie bardzo korzystnie na zdrowie uzębienia.

ROGY HARD (210g - w całości)

Coś dla najbardziej wymagających psów. Pełne poroże wycięte z najtwardszej części tyki. Jeżeli Twój pupil pokazuje Ci, że rozszarpuje w kilka minut nawet najbardziej wytrzymałe zabawki, lepiej zaopatrz go w ROGY HARD.

Poroże jelenia rośnie bardzo szybko i w szlachetny sposób. Jednak co roku, na wiosnę jelenie je zrzucają, by na ich miejscu wyrosły nowe, większe. Następnie są zbierane i cięte na mniejsze kawałki, dobrane w taki sposób, aby były idealne dla wielkości i rasy Twojego psa.

Gryzak pochodzi z pierwszej w Polsce fabryki przystosowanej wyłącznie do wytwarzania gryzaków z poroża jelenia. Jest to gwarancja, że róg nie pochodzi od chorego zwierzęcia, z kłusownictwa oraz że nad każdym etapem wytwarzania czuwa Powiatowy Inspektor Weterynarii.

Numer weterynaryjny: 12068302

PAMIĘTAJ! Wszelkiego typu gryzaki zawsze powinny być podawane pod kontrolą. Większość psów ładnie gryzie podane im przysmaki do samego końca, jeśli natomiast Twój pies ma tendencję do połykania końcówek to koniecznie zabierz mu gryzak wcześniej - uniemożliwiając to.