Sklep gadaszu.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Gryzak z poroża jelenia - ROZMIARY

Cena:
29,90 zł
Brak podatku
Wysyłka do 5 dni roboczych

#DOGRYZIENIAIDEALNY

W 100% naturalny gryzak, nie zawierający żadnych konserwantów, barwników czy polepszaczy smaku. Czyści zęby psa nie wydzielając przy tym uciążliwego zapachu, a podczas żucia nie staje się śliski ani lepki. Wspomaga krążenie krwi i przemianę materii, wzmacnia strukturę kości, mięśni i stawów oraz układ odpornościowy. Nie psuje się, nie kruszy. Zapewnia psu relaks w sytuacjach nowych lub stresowych. Zawiera wiele cennych minerałów i składników odżywczych, które wspomagają zdrową dietę m.in. kolagen, białko, wapno, magnez, sód, potas. 

Wszystkie poroża podlegają rygorystycznej selekcji jakościowej. Na potrzeby gryzaków wybierane są wyłącznie sztuki najlepsze jakościowo. Poroża są sterylizowane parą wodną. Gryzak powstał z tak zwanych "zrzutów" czyli nie ucierpiał tutaj żaden zwierzak!

Producent: BEST from NATURE

WYBIERZ ROZMIAR:
Ilość

Przed pierwszym użyciem i w przypadku utraty zainteresowania gryzakiem przez psa, wrzucić gryzak na 2 minuty do wrzątku, aby ponownie wydobyć z niego naturalny aromat :)

PAMIĘTAJ! Wszelkiego typu gryzaki zawsze powinny być podawane pod kontrolą. Większość psów ładnie gryzie podane im przysmaki do samego końca, jeśli natomiast Twój pies ma tendencję do połykania końcówek to koniecznie zabierz mu gryzak wcześniej - uniemożliwiając to.

Dodatkowe informacje

WIELKOŚĆ
L (15CM), 60-110G
M (12CM), 40-80G
S (9CM), 20-50G