WYSYŁKA

Wysyłkę zamówień realizujemy do 6 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności, w zależności od dostępności towaru.

Termin 6 dni roboczych nie obowiązuje po 10 grudnia 2019. Z powodu dużej ilości zamówień czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego z nich.

Proponujemy dwa warianty wysyłki, ekspresową i ekonomiczną:

1) Przesyłka kurierska - 16 zł, dostawa "do drzwi" w 24h

2) Paczkomat - 9,99 zł, dostawa do punktu w 48h, czas na odbiór paczki: 48h

PŁATNOŚĆ

Akceptujemy wyłącznie płatności przelewem w formie tradycyjnej, ekspresowej, kartą płatniczą, BLIK-em itp. Nad bezpieczeństwem i wygodą procesu czuwa operator płatniczy - Przelewy24.

Dane do przelewu / banking details:


Numer rachunku do wpłaty: 16 1050 1214 1000 0091 2924 3672


IBAN: PL 16 1050 1214 1000 0091 2924 3672

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

Uwaga!

Zgodnie z regulacjami prawa sklep nie wystawia paragonów!

Pełnoprawnym dowodem zakupu w naszym sklepie jest zamówienie widniejące w naszym systemie jako "zrealizowane". Wraz z dołączonym potwierdzeniem dokonanej płatności stanowi podstawę prawną do odstąpienia od umowy lub roszczeń reklamacyjnych.

REKLAMACJA

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby produkty marki były starannie wykonane i wolne od wad. Niemniej w przypadku stwierdzenia defektu prosimy o kontakt. Wszelkie reklamacje zostaną uznane z tytułu rękojmi.

Zgłoszenie reklamacyjne należny kierować na nasz adres e-mail: sklep@gadaszu.pl, celem ustalenia najwygodniejszej formy realizacji procesu.

ZWROT

Odstąpienia od umowy można dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktów. W tym celu, zakupiony towar należy odesłać na adres naszego biura (GADASZU, 43-180 Orzesze, ul. Sawickiej 4) wraz z załączonym formularzem. Kompletny i czytelnie wypełniony formularz zwrotu jest niezbędny celem sprawnej realizacji procesu.

Koszty transakcji zwracane są przelewem bankowym w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego przedmiotu.

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie (zgodnie z cechą podaną przez klienta w karcie produktu, np. długość szyi pupila) nie podlegają zwrotowi.

Rozwinięcie powyższych zagadnień oraz podstawy prawne znajdują się w naszym regulaminie.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password